AU INGHETAT cand au vazut ca are ASTA. Si-a mutat toaleta in bucatarie!
Dimensiune font:
Un barbat si-a socat toti prietenii dupa ce i-a adus in noua lui locuinta si le-a facut un tur.
Totul era cat se poate de normal, iar musafirii erau incantati de felul in care arata casa proaspat achizitionata. Asta pana cand au intrat in bucatarie, unde au vazut un lucru care i-a lasat masca.
Acolo, pe langa frigider, aragaz si cele necesare gatitului, se afla, va vine sa credeti sau nu, un vas de toaleta. Din bun simt, nimeni nu a intrebat daca e functional, sau doar e depozitat acolo.
Unul dintre musafiri a facut totusi o poza pe care a postat-o ulterior pe o retea de socializare. Reactiile nu au intarziat sa apara, iar majoritatea au fost negative.
Puncte preluare anunturi "Evenimentul Regional al Moldovei" in Iasi
<
Adauga comentariul tau