Tanarul asta si-a facut o poza ca smecherii in oglinda, cu pistolul in mana! Prietenul lui i-a ruinati imaginea facand asta in spatele lui
Dimensiune font:
Un tanar pustan a vrut sa-si etaleze pistolul de jucarie pe site-urile de socializare insa poza pe care a postat-o a starnit doar zambete.
El si-a facut o poza cu telefonul in oglinda tinand in mana un pistol. Cu toate ca el o face pe durul, in spatele lui un prieten se usureaza si ii strica imaginea.
Puncte preluare anunturi "Evenimentul Regional al Moldovei" in Iasi
<
Adauga comentariul tau