Banc - Bilet de voie la pescuit

default

Dimensiune font:

| 24-01-2013 16:29

Patru tipi căsătoriţi merg la pescuit. Cam după vreun ceas se putea asculta următoarea conversaţie:
- Nici nu vă-nchipuiţi ce a trebuit să fac să pot veni la pescuit! Am promis că în următorul sfârşit de săptămână voi zugravi toată casa.
- Nici pe mine nu m-a lăsat să vin până n-am promis că voi schimba toată gresia în jurul piscinei.
- Voi vă plângeţi pentru nişte fleacuri. Eu a trebuit să promit că voi renova bucătăria inclusiv schimbarea electrocasnicelor.
Şi asa au continuat să pescuiască pana când şi-au dat seama că cel de al patrulea nu zisese nimic.
- Hei, tu, doar nu vrei să ne faci să credem că n-a trebuit să promiţi nimic!
- Eu am pus deşteptătorul sa sune la 4:30 AM şi când a sunat, m-am apropiat de soţia mea şi i-am şoptit la ureche: “Pescuit sau sex?” Şi ea mi-a răspuns: “Să te îmbraci bine!”

Puncte preluare anunturi  "Evenimentul Regional al Moldovei"  in Iasi

<<Click pe locatie pentru detalii>>

Adauga comentariul tau

Nume:

E-mail:

Comentariu:

Security Code
Imagine noua

ULTIMA ORA
BANCUL ZILEI

00:01

BANCUL ZILEI
21/10/2020 00:01

 Unul din ei se confesează cu tristeţe: – Cred că nevastă-mea are o aventură cu electricianul… – Cum aşa?! – Ieri, cand m-am uitat intamplător sub pat am văzut o şuru ...

BANCUL ZILEI-Un pensionar
20/10/2020 13:46

1. Un pensionar ajunge pe o stradă unde erau prostituate. – Hai, moşule! – Nu pot. – Hai să incercăm. Se duc. Moşul se comportă excelent. – Vezi? Spuneai că nu mai poţi. – ...

BANCUL ZILEI
20/10/2020 00:09

 Ofiţerul de la centrul de recrutare il intreabă pe Bulă: - Recrut, ce-i cu ochiul dumitale? - E un ochi artificial... - Şi din ce e făcut un ochi artificial? - Din sticlă, domnu ...

Bancul zilei
18/10/2020 00:00

  Profesoara pune o intrebare tuturor celor din clasă: - Copii, cum iese un negru din Marea Roşie? Un elev răspunde: Roşu! Alt elev răspunde : Negru!  Bulă: Roşu-inchis?!

BANCUL ZILEI
17/10/2020 00:01

 În timp ce Alinuta mergea pe stradă mestecand ingandurată se intalneste cu o prietenă care ii spune: - Ce mesteci? - O lamă. - Orbit? - Nu, Gillette.

BANCUL ZILEI
16/10/2020 00:07

  Tatăl: Alinuta, te-ai distrat bine in vacantă? Alinuta: Da! Am fost cu mama si prietenul ei la mare. Tatăl: Si ce-ai făcut? Te-ai impăcat bine cu el? Alinuta: Da! Mă ducea in fiecare dimineata ...

BANCUL ZILEI
15/10/2020 00:00

 O doamnă intră intr-un magazin de arme. – Dati-mi, vă rog, un Beretta, calibrul 45. Vanzătorul: – Pentru apărare? – Nu, pentru apărare mi-am angajat un avocat!

BANCUL ZILEI
14/10/2020 00:01

 - Alinuta, fii drăgută si fă-i o baie fratelui tău. După vreo juma' de ora tatăl intră in baie. Alinuta il tinea de urechi pe frătiorul ei si il trăgea prin apă. - Ali ...

BANCUL ZILEI
13/10/2020 00:01

 La scoală: - Bulisor, dacă tatăl tău cumpără trei sticle de bere si bea una cate mai răman? - Niciuna - Complet gresit. Răman două. -Tu nu-mi cunosti tatăl.

BANCUL ZILEI
11/10/2020 00:08

- De ce suferă doi neuroni in capul unei blonde? - De inghesuială.