Banc - Sinucidere în firmă

default

Dimensiune font:

| 22-01-2013 16:24

Poliţistul care cerceta un caz de sinucidere o întreabă pe secretară:
-Drăguţo, nu ştii de ce s-a aruncat şeful tău pe fereastra?
-N-am idee, dar era aşa un om drăguţ şi atent! Luna trecuta mi-a cumpărat o blană, săptămâna trecuta mi-a cumpărat o maşină sport, iar azi dimineaţă un inel cu diamant.

Puncte preluare anunturi  "Evenimentul Regional al Moldovei"  in Iasi

<<Click pe locatie pentru detalii>>

Adauga comentariul tau

Nume:

E-mail:

Comentariu:

Security Code
Imagine noua

ULTIMA ORA
BANCUL ZILEI

00:09

Bancul zilei
18/10/2020 00:00

  Profesoara pune o intrebare tuturor celor din clasă: - Copii, cum iese un negru din Marea Roşie? Un elev răspunde: Roşu! Alt elev răspunde : Negru!  Bulă: Roşu-inchis?!

BANCUL ZILEI
17/10/2020 00:01

 În timp ce Alinuta mergea pe stradă mestecand ingandurată se intalneste cu o prietenă care ii spune: - Ce mesteci? - O lamă. - Orbit? - Nu, Gillette.

BANCUL ZILEI
16/10/2020 00:07

  Tatăl: Alinuta, te-ai distrat bine in vacantă? Alinuta: Da! Am fost cu mama si prietenul ei la mare. Tatăl: Si ce-ai făcut? Te-ai impăcat bine cu el? Alinuta: Da! Mă ducea in fiecare dimineata ...

BANCUL ZILEI
15/10/2020 00:00

 O doamnă intră intr-un magazin de arme. – Dati-mi, vă rog, un Beretta, calibrul 45. Vanzătorul: – Pentru apărare? – Nu, pentru apărare mi-am angajat un avocat!

BANCUL ZILEI
14/10/2020 00:01

 - Alinuta, fii drăgută si fă-i o baie fratelui tău. După vreo juma' de ora tatăl intră in baie. Alinuta il tinea de urechi pe frătiorul ei si il trăgea prin apă. - Ali ...

BANCUL ZILEI
13/10/2020 00:01

 La scoală: - Bulisor, dacă tatăl tău cumpără trei sticle de bere si bea una cate mai răman? - Niciuna - Complet gresit. Răman două. -Tu nu-mi cunosti tatăl.

BANCUL ZILEI
11/10/2020 00:08

- De ce suferă doi neuroni in capul unei blonde? - De inghesuială.  

BANCUL ZILEI
10/10/2020 00:05

 Gheorghiţă vine la tatăl său după noaptea nunţii: - M-am hotărat, divorţez! - Măi ficior, ai innebunit, ce s-a intamplat? - Nu contează, eu divorţez. - Măi, feciorul tatei, eu is tatăl ...

BANCUL ZILEI
09/10/2020 00:10

 Bulă, la ora de gramatică Profesorul: -Eu nu am mancat, tu nu ai mancat, el nu a mancat, noi nu am mancat, voi nu aţi mancat, ei nu au mancat! Repetă şi tu, Bula! -Nu a mancat nimeni!

BANCUL ZILEI
08/10/2020 00:01

 Discutie intre două blonde: - De ce schiopătezi? - Am visat că am călcat intr-un cui. - Vezi ce pătesti dacă dormi descultă?