BANCUL ZILEI

Funny-Smileys

Dimensiune font:

| 09-11-2020 06:00

 

Am sunat-o pe nevastă-mea de la serviciu:

- Ai simțit vreodată înțepături în corp, ca și cum cineva are o păpușă vodoo cu tine și o înjunghie?

-Nu, mi-a răspuns confuză.

- Dar acum….?

Puncte preluare anunturi  "Evenimentul Regional al Moldovei"  in Iasi

<>

Adauga comentariul tau

Nume:

E-mail:

Comentariu:

Security Code
Imagine noua

ULTIMA ORA
BANCUL ZILEI

06:00

BANCUL ZILEI
27/01/2021 06:00

O blondă la interviu: - Caţi soţi ai avut pană acum? - Doar ai mei? Sau aşa... in general?  

BANCUL ZILEI
26/01/2021 06:00

El cu ea stau in pat in noaptea nuntii. El ii spune: - Draga mea, eu am incredere in tine, nu te voi urmări, verifica, etc, dar dacă te prind că mă inseli, te ucid pe loc. - Da, iubitule... - Deci, ai i ...

BANCUL ZILEI
25/01/2021 06:00

 Miezul nopţii. Un beţiv se leagănă din gard in gard, cand e oprit de un poliţist. - Actele la control, vă rog şi să-mi spuneţi unde mergeţi! Beţivul se uită lung şi răspunde: - Mă duc la ...

BANCUL ZILEI
23/01/2021 06:00

 Trei berze, in zbor - Tu unde mergi ? - Merg la un cuplu care incearcă de 10 ani să aibă un copil… le duc o fetită. - Frumos. - Si tu? - Merg la o doamnă care nu a avut niciodată copii.. ...

BANCUL ZILEI
22/01/2021 13:00

Un tanăr militar venea acasă mereu noaptea tarziu şi zdrang, zdrang cu cizmele de perete după ce le descălţa. - Auzi, vecine, te rog mult, nu mai izbi dracului cizmele alea de cite ori vii acasă că mă ...

BANCUL ZILEI
21/01/2021 06:00

 De ce varsă blondele apa peste calculator ? Vor să navigheze pe Internet.

BANCUL ZILEI
20/01/2021 06:00

 O actrită de la Hollywood povesteste unei proaspete cunostinte, venite in vizită, cum s-a cunoscut cu un regizor celebru. - Chiar din primele momente, mi-a spus: "dacă mă asculti si faci exact c ...

BANCUL ZILEI
19/01/2021 06:00

Bancul zilei. Doi trompetişti stăteau intr-o seară la o băută in casa unuia dintre ei, cind, la un moment dat, unul ii spune celuilalt: – Bă, n-o să-ţi vină să crezi, dar am o trompetă care ţ ...

BANCUL ZILEI
18/01/2021 06:00

După sărbători - M-am dus in parc să alerg. Erau numai graşi care alergau. E clar, alergatul ingraşă, aşa că m-am intors acasă! 

BANCUL ZILEI
17/01/2021 06:00

 Alinuta: Mamă, mamă eu cu Simona ne-am jucat de-a doctorul! Mamă: Ei si asta nu e deloc rău. Alinuta: Da, dar nu stiu cum se coase burta după operatie la loc!