BANCUL ZILEI

GettyImages-868643608

Dimensiune font:

| 31-03-2021 06:00

 Doi proaspat arestati discuta in celula:

- De ce ai fost arestat?
- Pentru concurenta.
- Adica?!?
- Fabricam aceleasi bancnote ca si statul.

 

Puncte preluare anunturi  "Evenimentul Regional al Moldovei"  in Iasi

<>

Adauga comentariul tau

Nume:

E-mail:

Comentariu:

Security Code
Imagine noua

ULTIMA ORA
BANCUL ZILEI

06:00

%ANUNTSPECIAL%
BANCUL ZILEI
17/04/2021 06:00

Dacă nu mai vrei ca bărbatul tău să se intoarcă cu fata la perete după ce faceti sex, atarnă pe perete o poză cu mă-ta. 

BANCUL ZILEI
16/04/2021 05:59

Profesoarea le spune intr-o dimineata elevilor: - Copii, cel care imi da primul un raspuns corect la intrebarea pe care o s-o formulez poate sa plece acasa. In secunda urmatoare, Ion isi arunca ghiozdanul pe ...

BANCUL ZILEI
14/04/2021 06:00

Un profesor de la Facultatea de Medicină işi duce studenţii in vizită la un spital de psihiatrie. Se opresc la un salon unde era un bărbat cu privirile rătăcite. – Vedeţi, acest bărbat şi-a pie ...

BANCUL ZILEI
12/04/2021 06:06

Coronavirusul este singurul lucru bun care i se poate intamplat unui bărbat pană acum de la căsătorie. - Sotia nu mai vrea excursii pe nicăieri in lume, nici măcar in Dubai... - Nu mai pune mana pe ba ...

BANCUL ZILEI
11/04/2021 06:09

Două blonde discută: - Ieri am fost atacată de un maniac… - Sexual? - Nu prea!   

BANCUL ZILEI
10/04/2021 06:00

La scoala, profesoara ii zice lui Bula: -Asculta, cum de aud numai lucruri negative despre tine: bei, fumezi, esti afemeiat. Nimic pozitiv nu ai in tine. -Ba da, doamna profesoara, sunt seropozitiv. 

BANCUL ZILEI
09/04/2021 06:00

Ieri seara stateam cu nevasta-mea de vorba despre eutanasiere si i-am spus: sa nu ma lasi niciodata sa stau intr-o stare vegetativa, sa fiu dependent de niste masini si alimentat cu lichide. Daca o sa fiu vreod ...

BANCUL ZILEI
08/04/2021 06:00

Bulă, la dentist - Nu vreau injectii. Urăsc injectiile, strigă el. Dentista agita atunci o butelie cu protoxid de azot, la care pacientul incepe să tipe: - Nu pot să suport gazele, masca mă sufocă! D ...

BANCUL ZILEI
07/04/2021 06:00

 Profesorul: - De unde vin carbunii, Bula? - Din Popescu. - Cum din Popescu? - Pai asa mi-a soptit el: din mine, din mine.  

BANCUL ZILEI
06/04/2021 00:06

Sotul a venit seara acasă băut si cu hainele murdare. Dimineata, după ce s-a trezit, ii spune sotiei: – Mi-ai curătat pantalonii? – Curătat. – Dar vestonul? – Si vestonul. &nda ...