Programul complet al sezonului regular al Ligii 2! Meci dificil pentru CSM Poli Iași din chiar prima etapă!

Captură de ecran din 2021-07-19 la 16.21.05 - copie

Dimensiune font:

| 19-07-2021 17:02

Ieri, la Casa Fotbalului, a avut loc tragerea la sorți pentru stabilirea programului pentru noul sezon competițional de Liga 2. Trupa lui Costel Enache se va confrunta în prima etapă în deplasare, cu Petrolul Ploiești. 

 

Etapa 1 – 31 iulie 2021 

SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA - DUNĂREA CĂLĂRAŞI
FC UNIREA DEJ - UNIREA 04 SLOBOZIA
CSC 1599 ȘELIMBĂR - AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA
ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE - VIITORUL PANDURII TG. JIU

CSA STEAUA - AFK CSIKSZEREDA 

AFC ASTRA - FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI
ACS PETROLUL 52 - ACSM POLITEHNICA IAŞI
CS CONCORDIA CHIAJNA - AFC UNIREA CONSTANȚA
AFC HERMANNSTADT - FC BUZĂU
FC UNIVERSITATEA CLUJ - SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA 

Etapa 2 – 7 august 2021 

DUNĂREA CĂLĂRAŞI - SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA

FC BUZĂU - FC UNIVERSITATEA CLUJ
AFC UNIREA CONSTANȚA - AFC HERMANNSTADT

ACSM POLITEHNICA IAŞI - CS CONCORDIA CHIAJNA

FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI - ACS PETROLUL 52

AFK CSIKSZEREDA - AFC ASTRA 

VIITORUL PANDURII TG. JIU - CSA STEAUA
AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA - ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE

UNIREA 04 SLOBOZIA - CSC 1599 ȘELIMBĂR
SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA - FC UNIREA DEJ 

Etapa 3 – 14 august 2021 

FC UNIREA DEJ - DUNĂREA CĂLĂRAŞI
CSC 1599 ȘELIMBĂR - SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA
ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE - UNIREA 04 SLOBOZIA

CSA STEAUA - AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA
AFC ASTRA - VIITORUL PANDURII TG. JIU
ACS PETROLUL 52 - AFK CSIKSZEREDA
CS CONCORDIA CHIAJNA - FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI AFC HERMANNSTADT - ACSM POLITEHNICA IAŞI
FC UNIVERSITATEA CLUJ - AFC UNIREA CONSTANȚA
SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA - FC BUZĂU 

Etapa 4 – 21 august 2021 

DUNĂREA CĂLĂRAŞI - FC BUZĂU
AFC UNIREA CONSTANȚA - SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA
ACSM POLITEHNICA IAŞI - FC UNIVERSITATEA CLUJ
FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI - AFC HERMANNSTADT
AFK CSIKSZEREDA - CS CONCORDIA CHIAJNA
VIITORUL PANDURII TG. JIU - ACS PETROLUL 52
AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA - AFC ASTRA
UNIREA 04 SLOBOZIA - CSA STEAUA
SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA - ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE FC UNIREA DEJ - CSC 1599 ȘELIMBĂR 

 

Etapa 5 – 28 august 2021 

CSC 1599 ȘELIMBĂR - DUNĂREA CĂLĂRAŞI
ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE - FC UNIREA DEJ
CSA STEAUA - SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA
AFC ASTRA - UNIREA 04 SLOBOZIA
ACS PETROLUL 52 - AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA
CS CONCORDIA CHIAJNA - VIITORUL PANDURII TG. JIU
AFC HERMANNSTADT - AFK CSIKSZEREDA
FC UNIVERSITATEA CLUJ - FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA - ACSM POLITEHNICA IAŞI

FC BUZĂU - AFC UNIREA CONSTANȚA 

Etapa 6 – 11 septembrie 2021

DUNĂREA CĂLĂRAŞI - AFC UNIREA CONSTANȚA
ACSM POLITEHNICA IAŞI - FC BUZĂU
FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI - SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA

AFK CSIKSZEREDA - FC UNIVERSITATEA CLUJ
VIITORUL PANDURII TG. JIU - AFC HERMANNSTADT
AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA - CS CONCORDIA CHIAJNA

UNIREA 04 SLOBOZIA - ACS PETROLUL 52
SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA - AFC ASTRA
FC UNIREA DEJ - CSA STEAUA
CSC 1599 ȘELIMBĂR - ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE 

Etapa 7 – 18 septembrie 2021

ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE - DUNĂREA CĂLĂRAŞI

CSA STEAUA - CSC 1599 ȘELIMBĂR
AFC ASTRA - FC UNIREA DEJ
ACS PETROLUL 52 - SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA 

CS CONCORDIA CHIAJNA - UNIREA 04 SLOBOZIA
AFC HERMANNSTADT - AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA

FC UNIVERSITATEA CLUJ - VIITORUL PANDURII TG. JIU

SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA - AFK CSIKSZEREDA
FC BUZĂU - FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI
AFC UNIREA CONSTANȚA - ACSM POLITEHNICA IAŞI 

Etapa 8 – 25 septembrie 2021

DUNĂREA CĂLĂRAŞI - ACSM POLITEHNICA IAŞI
FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI - AFC UNIREA CONSTANȚA

AFK CSIKSZEREDA - FC BUZĂU
VIITORUL PANDURII TG. JIU - SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA

AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA - FC UNIVERSITATEA CLUJ UNIREA 04 SLOBOZIA - AFC HERMANNSTADT
SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA - CS CONCORDIA CHIAJNA
FC UNIREA DEJ - ACS PETROLUL 52
CSC 1599 ȘELIMBĂR - AFC ASTRA
ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE - CSA STEAUA 

Etapa 9 – 2 octombrie 2021 

CSA STEAUA - DUNĂREA CĂLĂRAŞI
AFC ASTRA - ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE
ACS PETROLUL 52 - CSC 1599 ȘELIMBĂR
CS CONCORDIA CHIAJNA - FC UNIREA DEJ
AFC HERMANNSTADT - SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA
FC UNIVERSITATEA CLUJ - UNIREA 04 SLOBOZIA
SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA - AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA

FC BUZĂU - VIITORUL PANDURII TG. JIU
AFC UNIREA CONSTANȚA - AFK CSIKSZEREDA
ACSM POLITEHNICA IAŞI - FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI 

Etapa 10 – 16 octombrie 2021

DUNĂREA CĂLĂRAŞI - FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

AFK CSIKSZEREDA - ACSM POLITEHNICA IAŞI

VIITORUL PANDURII TG. JIU - AFC UNIREA CONSTANȚA

AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA - FC BUZĂU 

UNIREA 04 SLOBOZIA - SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA

SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA - FC UNIVERSITATEA CLUJ

FC UNIREA DEJ - AFC HERMANNSTADT
CSC 1599 ȘELIMBĂR - CS CONCORDIA CHIAJNA 

ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE - ACS PETROLUL 52

CSA STEAUA - AFC ASTRA 

 

Etapa 11 – 23 octombrie 2021

AFC ASTRA - DUNĂREA CĂLĂRAŞI
ACS PETROLUL 52 - CSA STEAUA
CS CONCORDIA CHIAJNA - ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE

AFC HERMANNSTADT - CSC 1599 ȘELIMBĂR
FC UNIVERSITATEA CLUJ - FC UNIREA DEJ
SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA - SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA
FC BUZĂU - UNIREA 04 SLOBOZIA
AFC UNIREA CONSTANȚA - AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA ACSM POLITEHNICA IAŞI - VIITORUL PANDURII TG. JIU
FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI - AFK CSIKSZEREDA 

Etapa 12 – 30 octombrie 2021

DUNĂREA CĂLĂRAŞI - AFK CSIKSZEREDA
VIITORUL PANDURII TG. JIU - FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA - ACSM POLITEHNICA IAŞI

UNIREA 04 SLOBOZIA - AFC UNIREA CONSTANȚA
SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA - FC BUZĂU
FC UNIREA DEJ - SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA
CSC 1599 ȘELIMBĂR - FC UNIVERSITATEA CLUJ
ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE - AFC HERMANNSTADT

CSA STEAUA - CS CONCORDIA CHIAJNA
AFC ASTRA - ACS PETROLUL 52 

 

Etapa 13 – 6 noiembrie 2021 

ACS PETROLUL 52 - DUNĂREA CĂLĂRAŞI
CS CONCORDIA CHIAJNA - AFC ASTRA
AFC HERMANNSTADT - CSA STEAUA
FC UNIVERSITATEA CLUJ - ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA - CSC 1599 ȘELIMBĂR 

FC BUZĂU - FC UNIREA DEJ
AFC UNIREA CONSTANȚA - SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA
ACSM POLITEHNICA IAŞI - UNIREA 04 SLOBOZIA
FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI - AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA

AFK CSIKSZEREDA - VIITORUL PANDURII TG. JIU 

Etapa 14 – 20 noiembrie 2021

DUNĂREA CĂLĂRAŞI - VIITORUL PANDURII TG. JIU
AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA - AFK CSIKSZEREDA
UNIREA 04 SLOBOZIA - FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI
SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA - ACSM POLITEHNICA IAŞI
FC UNIREA DEJ - AFC UNIREA CONSTANȚA
CSC 1599 ȘELIMBĂR - FC BUZĂU
ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE - SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA

CSA STEAUA - FC UNIVERSITATEA CLUJ
AFC ASTRA - AFC HERMANNSTADT
ACS PETROLUL 52 - CS CONCORDIA CHIAJNA 

Etapa 15 – 27 noiembrie 2021

CS CONCORDIA CHIAJNA - DUNĂREA CĂLĂRAŞI

AFC HERMANNSTADT - ACS PETROLUL 52
FC UNIVERSITATEA CLUJ - AFC ASTRA
SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA - CSA STEAUA
FC BUZĂU - ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE

AFC UNIREA CONSTANȚA - CSC 1599 ȘELIMBĂR

ACSM POLITEHNICA IAŞI - FC UNIREA DEJ 

FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI - SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA

AFK CSIKSZEREDA - UNIREA 04 SLOBOZIA
VIITORUL PANDURII TG. JIU - AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA 

Etapa 16 – 4 decembrie 2021 

DUNĂREA CĂLĂRAŞI - AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA

UNIREA 04 SLOBOZIA - VIITORUL PANDURII TG. JIU
SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA - AFK CSIKSZEREDA
FC UNIREA DEJ - FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

CSC 1599 ȘELIMBĂR - ACSM POLITEHNICA IAŞI 

ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE - AFC UNIREA CONSTANȚA

CSA STEAUA - FC BUZĂU
AFC ASTRA - SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA
ACS PETROLUL 52 - FC UNIVERSITATEA CLUJ 

CS CONCORDIA CHIAJNA - AFC HERMANNSTADT 

 

Etapa 17 – 26 februarie 2022

AFC HERMANNSTADT - DUNĂREA CĂLĂRAŞI
FC UNIVERSITATEA CLUJ - CS CONCORDIA CHIAJNA
SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA - ACS PETROLUL 52
FC BUZĂU - AFC ASTRA
AFC UNIREA CONSTANȚA - CSA STEAUA
ACSM POLITEHNICA IAŞI - ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI - CSC 1599 ȘELIMBĂR
AFK CSIKSZEREDA - FC UNIREA DEJ
VIITORUL PANDURII TG. JIU - SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA
AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA - UNIREA 04 SLOBOZIA 

Etapa 18 – 5 martie 2022 

DUNĂREA CĂLĂRAŞI - UNIREA 04 SLOBOZIA
SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA - AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA
FC UNIREA DEJ - VIITORUL PANDURII TG. JIU
CSC 1599 ȘELIMBĂR - AFK CSIKSZEREDA
ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE - FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI CSA STEAUA - ACSM POLITEHNICA IAŞI
AFC ASTRA - AFC UNIREA CONSTANȚA
ACS PETROLUL 52 - FC BUZĂU
CS CONCORDIA CHIAJNA - SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA
AFC HERMANNSTADT - FC UNIVERSITATEA CLUJ 

 

Etapa 19 – 12 martie 2022 

FC UNIVERSITATEA CLUJ - DUNĂREA CĂLĂRAŞI
SSU POLITEHNICA TIMIȘOARA - AFC HERMANNSTADT
FC BUZĂU - CS CONCORDIA CHIAJNA
AFC UNIREA CONSTANȚA - ACS PETROLUL 52
ACSM POLITEHNICA IAŞI - AFC ASTRA
FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI - CSA STEAUA
AFK CSIKSZEREDA - ACS FC BRAȘOV STEAGUL RENAȘTE

VIITORUL PANDURII TG. JIU - CSC 1599 ȘELIMBĂR
AFC 1919 DACIA UNIREA BRĂILA - FC UNIREA DEJ
UNIREA 04 SLOBOZIA - SC FC RIPENSIA TIMIȘOARA 

Puncte preluare anunturi  "Evenimentul Regional al Moldovei"  in Iasi

<>

Adauga comentariul tau

Nume:

E-mail:

Comentariu:

Security Code
Imagine noua

ULTIMA ORA

ALFA & OMEGA INSOLV IPURL, lichidator judiciar al debitoarei SC IRSIDO S.R.L.–societate în faliment, dosar nr. 380/99/2017 aflat pe rolul Tribunalului Iași, în temeiul dispozițiilor Legii nr.85/2014, vinde prin licitație publică cu strigare următoarele bunuri proprietate ale debitoarei:1. Bunuri mobile conform Raport de evaluare-Preț de pornire 65% din valoarea de piață stabilită prin raportul de evaluare, astfel: a. Stocuri/echipamente birotică–în valoare totală de 26.525 lei (exclusivTVA) b. Obiecte de inventar/mijloace fixe: Nr. crt. Denumire activ Valoare de pornire la licitație–65% lei–fără TVA 1. Mașină ambalat role hârtie 2.465 2. Utilaj de fabricat role hârtie 50.694 3. Autoturism Mazda IS-01-YRS 9.883 4. Autovehicul Ford Tranzit Connect IS-12-YRS 7.352 5. Mobilier pal 483 6. Masina ștampile UM 1100-1200 1.306 7. Scaun directorial 1.177 8. Notebook Benq 1.376 9. Notebook Acer Aspire 743 10. Notebook Acer Aspire 743 11. TV 3d Sony Bravia LX900 2.348 12. Mobila Element Corp 3.300 13. Set canapele 2.007 14. Mobila Element Part 1.009 15. Mobila Sidney alb 1.208 Licitațiile vor avea loc în zilele de: 01,08,15,22,29.10.2021 respectiv 05.11.2021 ora 10.00, la biroul lichidatorului judiciar din Mun.Iași, Str. Grigore Ureche, nr.3, Bl. Gh. Şonțu, Demisol, Birou nr.4, Jud.Iaşi, putând participa orice persoană fizică sau juridică care va depune o ofertă care va conţine: - cerere de participare la licitaţie; - dovada achitării taxei de participare de 500 lei fără TVA;- dovada achitării cauţiunii de 10% din preţul de pornire al licitaţiei, sumă care se va achita în cont colector RO35PIRB2400711906003000 deschis pe numele debitoarei la First Bank; - actele de identificare a persoanei juridice/fizice, împuternicire pentru persoana care reprezintă societatea cu menţiunea că are mandat de a licita indiferent de sumă, ştampila. Taxa de participare se va achita în contul lichidatorului judiciar RO33PIRB2400738563001000 deschis la First Bank. Ofertele se vor depune la biroul lichidatorului judiciar cel târziu cu 1 zi lucrătoare înainte de ziua licitaţiei, până la ora 16.00. Ofertanţii care se înscriu la licitaţie, dar nu participă, pierd toate sumele avansate în vederea participării la licitaţie. Neplata preţului în termenul stabilit de 30 zile calendaristice de la data licitaţiei, duce la pierderea sumelor avansate pentru achiziţionarea bunurilor, care vor fi scoase din nou la vânzare în sarcina cumpărătorului. Oricine pretinde vreun drept asupra bunurilor scoase la vânzare,sub sancţiunea decăderii, se va adresa lichidatorului judiciar şi va face dovada până în ziua licitaţei. Informaţii suplimentare la biroul lichidatorului judiciar sau la tel:0744520508, 0744994490; fax:0332814773, e-mail: alfa.omega.insolv@gmail.com.
VIDEO Liga 1: Academica Clinceni vs UTA Arad 0-3 / Dobre, portarul gazdelor, a comis o gafă incredibilă
25/10/2021 21:15

 UTA Arad s-a impus fără probleme, luni, pe terenul echipei Academica Clinceni, scor 3-0, in etapa a XIII-a a Ligii I. Golurile oaspetilor au fost marcate de Hora '21, '45+1 şi Micules ...

Transylvania Open: Ana Bogdan, în turul doi - Posibil duel cu Emma Răducanu / Alexandra Ignatik și Andreea Prisăcariu, eliminate (Rezultatele zilei)
25/10/2021 21:13

 Ana Bogdan este singura sportivă din Romania care a obtinut, luni, calificarea in turul al doilea al turneului de categorie "WTA 250" de la Cluj-Napoca. În runda inaugurală s-au oprit Al ...

Aflată într-o perioadă de declin, Simona Halep face anunțul: Când intenționează să renunțe la tenis
25/10/2021 18:19

Simona Halep a anuntat că intentionează să mai joace in circuitul profesionist de tenis aproximativ trei ani si că se pregăteste să devină mai agresivă in timpul partidelor. Halep a mai spus că restric ...

Simona Halep, vești bune pentru primul Grand Slam al anului! Ce restricții au fost anunțate la Australian Open
25/10/2021 11:17

S-au aflat restrictiile de la Australian Open, editia din 2022. Novak Djokovic ar avea de suferit. Organizatorii au anuntat măsurile impuse pentru tenismenii vaccinati si nevaccinati care vor participa la pri ...

Transylvania Open: Programul zilei - Ce sportive din România vor evolua luni
25/10/2021 11:10

 Trei sportive din Romania vor evolua luni, 25 octombrie, pe tabloul principal de simplu al Transylvania Open, competitie de categoria WTA 250 care se dispută in BT Arena din Cluj-Napoca.   Al ...

Clasamentul WTA: Simona Halep, urcare de o poziție - Câte sportive mai are România în TOP 200
25/10/2021 08:43

 Simona Halep a inregistrat o urcare de un loc in clasamentul WTA după parcursul de la Kremlin Open (a ajuns pană in sferturi). Dintre sportivele noastre aflate in TOP 200 WTA, doar Jaqueline Cristian a ...

Fotbalul judeţean merge mai departe
24/10/2021 19:18

După un moment de derută, cauzat evident de explozia cazurilor de COVID-19 la nivel de judeţ, factorii implicaţi in fotbalul amator au răsuflat uşuraţi. Campionatele judeţene continuă, noul protocol me ...

Costel Enache: ”am fost lipsiţi total de responsabilitate”
24/10/2021 19:16

Dureros eşecul de sambătă al Politehnicii, o nouă infrangere pe teren propriu, deşi adversarul a fost unul accesibil. Iarăşi penibile momente de visare, goluri din faze fixe şi iarăşi multe opinteli i ...

Loredana Juncanariu, campioana de la CS Politehnica Iași care a atins un prim vârf și în arbitraj!
20/10/2021 09:46

Loredana Juncanariu este la 22 de ani o jucătoare de bază atat la campioana CS Politehnica Iasi, cat si in echipa natională a Romaniei ce evoluează in primul din cele trei esaloane valorice rugbistice ale E ...

Emma Răducanu, încă o lovitură de marketing - A devenit imaginea unei mărci de lux
19/10/2021 21:53

 Campioană la US Open la doar 18 ani, Emma Răducanu reprezintă o adevărată mină de aur pentru firmele importante. Potrivit CNN, sportiva care reprezintă Marea Britanie a dat o nouă lovitu ...

Aboneaza-te la cele mai noi stiri din Regiunea Moldovei