INCHIDE

FOTO - VIDEO: O maşină a ars ca o torţă în Tudor

 Azi dimineaţă, în jurul orei 10.00, pompierii ieşeni au fost solicitat prin serviciul 112 şă intervină în Tudor Vladimirescu pentru a stinge un incendiu izbucnit la un autoturism marca Opel Astra. Maşina a ars în proporţie de 90 la sută. Din primele verificări acesta ar fi izbucnit la un conductor electric defect. Nu au existat victime.

Sursa FOTO-VIDEO: Radu Cosmin