BANCUL ZILEI - Un polițist

banc  emoticons

Dimensiune font:

| 20-04-2022 05:21

 Un polițist stă într-o intersecție din Capitală.


Apare un șofer și trece pe roșu. Polițistul nimic. Acelasi șofer parchează lângă el neregulamentar. Polițistul nimic. Șoferul se dă jos din mașină și scuipă în direcția polițistului. Nimic.

Șoferul se plictisește și pleacă fluierând.

Polițistul fuge după el, îi trage o mamă de bătaie și îi zice:

- Ai trecut pe roșu, n-am zis nimic. Ai parcat aiurea, te-am lasat în pace. Te-ai făcut că mă scuipi, m-am făcut că n-am văzut. Dar nu concep sa fluieri fals din Holograf.

 

 

Puncte preluare anunturi  "Evenimentul Regional al Moldovei"  in Iasi

<>

Adauga comentariul tau

Nume:

E-mail:

Comentariu:

Security Code
Imagine noua

ULTIMA ORA

Bancul Zilei
04/10/2022 05:12

 O mamă se adresează invăţătoarei: – Cum puteţi să-i daţi copilului o asemenea temă: dacă o bere costă 50 de bani …?”! Soţul meu nu a inchis ochii toată noaptea!!!

BANCUL ZILEI
03/10/2022 04:31

La sfarşitul anului scolar, Ştrulă ii spune mamei sale: – Mamă, eşti o femeie norocoasă! După care maică-sa il intreabă: – De ce, fiule? Ştrulă ii răspunde: – Nu trebuie să-m ...

Bancul Zilei
02/10/2022 06:06

  O tipă, după ce a condus toată noaptea, se opreste la marginea unui orăsel să doarmă cateva minute... Abia atipeste cand ii bate cineva in geam. Un tip in trening, bătand pasul pe loc: - Nu stit ...

Bancul Zilei
01/10/2022 06:21

Deprimat, sotul ii spune sotiei lui grase: - Tu esti singura mea investitie care s-a triplat. 

BANCUL ZILEI
30/09/2022 04:39

 Bula si Strulă merg să se angajeze. La semnarea contractului, Bulă spune: – Eu nu stiu să scriu. La care secretara: – Fă si tu un semn. Bulă face un X. Urmează Strulă la rand si ...

Bancul Zilei
29/09/2022 05:06

  Alinuta: – Mama, mi-am rupt un deget! – Saraca de tine! Unde l-ai rupt? – In ochii lui Gigel!

Bancul Zilei
28/09/2022 05:55

In armată. - Cine are la el un cutit, să dea un pas inainte! zice sergentul. - Eu am unul, domn sergent! - OK. Vei merge o săptămană in Hawaii cu toate cheltuielile incluse. Ziua următoare sergentul p ...

BANCUL ZILEI