BANCUL ZILEI

depositphotos_15540341-stock-illustration-thumb-up-emoticon

Dimensiune font:

| 02-05-2021 06:11

Nevastă, iar îmi ceri bani să îți cumperi chiloți noi? Ăia vechi ce au?

Au ieșit din modă, dragă… și toți prietenii tăi râd de mine.  

Puncte preluare anunturi  "Evenimentul Regional al Moldovei"  in Iasi

<>

Adauga comentariul tau

Nume:

E-mail:

Comentariu:

Security Code
Imagine noua

ULTIMA ORA

%ANUNTSPECIAL%
BANCUL ZILEI
18/05/2021 06:07

 Nevastă, iar imi ceri bani să iti cumperi chiloti noi? Ăia vechi ce au? Au iesit din modă, dragă… si toti prietenii tăi rad de mine.

BANCUL ZILEI
17/05/2021 06:00

 Am fost la bancă si scria mare: masca obligatorie! Mi-am pus si eu o mască de borfas, că alta nu aveam, stiam că mai am 300 de lei in cont, i-am zis doamnei de la ghiseu să-mi dea toti banii, am plec ...

BANCUL ZILEI
16/05/2021 06:04

 Bulă, la ora de gramatică Profesorul: -Eu nu am mancat, tu nu ai mancat, el nu a mancat, noi nu am mancat, voi nu aţi mancat, ei nu au mancat! Repetă şi tu, Bula! -Nu a mancat nimeni! 

BANCUL ZILEI
15/05/2021 06:04

 Profesorul: - De unde vin carbunii, Bula? - Din Popescu. - Cum din Popescu? - Pai asa mi-a soptit el: din mine, din mine.  

BANCUL ZILEI
14/05/2021 06:00

Sotul a venit seara acasă băut si cu hainele murdare. Dimineata, după ce s-a trezit, ii spune sotiei: – Mi-ai curătat pantalonii? – Curătat. – Dar vestonul? – Si vestonul. &nda ...

BANCUL ZILEI
13/05/2021 06:06

 Vorbesc doua prietene: - Ia zi, fato, am auzit ca ai fost la teatru cu amantul, ce a fost acolo? - A fost tragicomedie! - Cum adica? - Ne-am intalnit cu sotul meu acolo... si el tot cu amanta! ...

BANCUL ZILEI
12/05/2021 06:00

 Bancul zilei. O tanăra geloasă vrea să isi testeze sotul pentru a vedea dacă acesta o inseală. Asa că i-a scris o scrisoare in care i-a spus că s-a săturat de el si că l-a părăsit, a lăsat-o ...

BANCUL ZILEI
10/05/2021 06:07

 Intr-un bar, un betiv calcula de zor pe o bucata de hartie. Curios, barmanul intra in discutie: Ce tot calculezi acolo? - Nevasta-mea mi-a spus ca tine o cura de slabire si ca pierde cate un kilogra ...

BANCUL ZILEI
09/05/2021 06:00

Sotul il intreabă pe guru: – Guru, noaptea mă trezesc si văd o lumină in spatele capului sotiei, e ceva spiritual? – Nu, doar iti verifică telefonul… 

BANCUL ZILEI
08/05/2021 05:56

 – De ce nu s-au certat Adam şi Eva niciodată? – Pentru că Eva nu-i povestea despre foştii iubiţi, iar Adam nu-i povestea despre cat de bine gătea mama lui.