Bancul Zilei
Dimensiune font:
- S-ar putea ca la noapte să fie furtună, zice soţul.
- Dacă vii devreme acasă, nu o să fie...
Puncte preluare anunturi "Evenimentul Regional al Moldovei" in Iasi
<
Dimensiune font:
- S-ar putea ca la noapte să fie furtună, zice soţul.
- Dacă vii devreme acasă, nu o să fie...
<
La implinirea varstei de 16 ani, mama lui Bulă consideră că acesta este suficient de mare si-i cere sotului ei să-i dea primele explicatii in legătură cu viata sexuală. – Spune-i si tu cum e la ...
Un domn bine imbrăcat trece printr-un gang intunecat Deodată apar două matahale si se apropie de el amenintător. Tremurand de frică, omul intreabă: - Ce vreti de la mine? Una dintre matahale, pe ...
Doua blonde stau de vorba: - Luna viitoare plec la Venetia. - Pai, la ce mai mergi ca doar ai fost si anul trecut? - Da, dar atunci strazile erau inundate.
Se intalnesc doua prietene: - Ce mai faci, draga? - Sunt suparata! Sotul meu m-a ofensat grav! - Cum asa? - L-am rugat sa-mi dea 200 de lei ca sa ma duc la un cabinet de infrumusetare, iar el ...
Întrebare: - Se poate face dragoste intr-o zi de doliu national? Răspuns: - Da, se poate, dar numai cu sotia, ca să fie trist!
Un infractor este interogat la Politie: - Spune, dom'le, ce-ai făcut! - Păi, am furat o cisternă cu vin... - Si... - Jumătate am băut-o... - Si cu cealaltă jumătate ce-ai făcut? ...
Bulă vine la magazin să cumpere un cadou de 8 Martie. Vanzătoarea il intreabă: – E pentru soţie sau doriţi ceva mai scump?
Soţul vine acasă de la munca şi ii spune Alinutei: – Draga mea, vezi că astăzi o să vină un coleg de la munca la cină. Alinuta cand aude, incepe repertoriul: – Tu ai inebunit? N ...
Pe un peron din Craiova, un bărbat işi insoţea consoarta care pleca la munte la specializare cu nişte colege de serviciu. – Iubito să nu mă inşeli! – Nu te aud! Trenul pleacă, bărbatu ...
Bulă se răneste in timp. În timp ce gătea, isi taie un deget. Ia repede un pansament, infăsoară degetul si aleargă la dispensar. Intră in dispensar si vede două usi: “Bolnavi&rdq ...
Adauga comentariul tau